لیتوگرافیمجتمع چاپ اندیشه برتر با نصب جدیدترین دستگاه مگنوس 800 کداگ 4/5 ورقی با تغذیه اتوماتیک به عنوان جدیدترین و کامل ترین دستگاه پلیت ستر , گامی بلند در به روز رسانی خود برداشته و مقتدرانه در اوج مانده است. 

 ضمنا در راستای ارائه برترین و با کیفیت ترین نوع پلیت که تاثیر بسزایی در بهبود اجرای عملیات چاپی دارد ، اقدام به تهیه و استفاده از مرغوبترین ورق پلیت نموده است.

چشمان شما هر رنگی را که در طبیعت می بیند در حقیقت از چهار رنگ اصلی تشکیل شده است که عبارتند است از آبی،قرمز،زرد،مشکی که (CMYK) مخفف این چهار رنگ است.

به زبان ساده مراحل کار در لیتوگرافی اندیشه برتر به سه بخش تقسیم می گردد: مرحله اول CD و یا فایل طرح ارسالی مشتری پس از ارسال به آتلیه طراحی و گرافیک اندیشه برتر توسط اپراتورهای مجرب این مجموعه در برنامه های مختلف گرافیکی مورد بازبینی قرار می گیرد و در صورت سلامت در مرحله دوم تفکیک رنگ شده و توسط دستگاه های مجهز لیتوگرافی (پلیت سترها) بر روی زینک منتقل می شود و در مرحله نهائی پس ازظهور، پلیتها توسط اپراتورهای لیتوگرافی کنترل و به سالن چاپ ارسال می گردد.

 

دستگاه های لیتوگرافی موجود در چاپخانه:


یک دستگاه پلیت ستر حرارتی مگنوس 800 KODAK  با تغذیه اتوماتیک

یک دستگاه پلیت ستر حرارتی دو ورقی HEIDELBERG CREO

یک دستگاه پلیت ستر حرارتی چهارو نیم ورقی HEIDELBERG CREO

2 دستگاه پرسسور KODAK


دقت و سرعت و کیفیت از ویژگیهای بارز مجموعه ماست...

درباره ما

با پشتوانه چندین نسل از بزرگان و پیشکسوتان صنعت چاپ و صحافی  و با بکارگیری آخرین تکنولوژی های روز جهان و نیز آخرین متدهای مدیریت تولید وکنترل کیفیت , مجتمع چاپ لیتوگرافی صحافی اندیشه برتر به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت های ارائه دهنده چاپ و خدمات تکمیلی در مرکز شهر اینک با افتخار و مسرت پذیرای تمامی سفارشات چاپی شما عزیزان می باشد. ما مفتخریم بهترین و عالی ترین مشاوره چاپ و صحافی را از تقاضا و سفارش تا تولید محصول نهایی پیش روی شما قرار دهیم.

از اعتماد شما به خود بی نهایت سپاسگزاریم و از این اعتمادو حسن نظر  بالنده ایم.

شبکه های اجتماعی

 

Top