خدمات یووی


مجتمع چاپ اندیشه برتر با شعار "  انجام کلیه خدمات چاپی زیر یک سقف ", انجام خدمات تکمیلی صنعت چاپ را در برنامه کاری خود قرارداده  و با بکارگیری جدیدترین و مدرن ترین دستگاه ها که همیشه از به روزترین سیستمهای موجود درصنعت چاپ دنیا و نیز بهترین مواد اولیه بازار می باشند؛ سعی دارد به طور مداوم رضایت مشتریان را از لحاظ تنوع و کیفیت در خدمات ارائه شده , کسب نماید. 


دستگاه یووی موجود در چاپخانه:


یووی سیلک ساکورائی  اتومات ژاپن 2012 دو ورقی 50*70پوششUV چیست؟

(Ultra Viole)در واقـع طیــفی از امــواج الکــترومــغناطیــس است که انرژی بالایی داشته و همان چیزی است کــه در نور خورشید نیز وجود دارد. از این اشعه برای خشک کردن رنگ های چاپ و پوشش های مختلـف استفاده مـیکنند.
آنچه که به نام پوشش UV معروف است درواقع پوششی اســت که تنـــها با اشــــعه UV خشک میشود.
مـــرکــب و پـوشــش هایی کــه با سیــستم UV خـــشک می شوند بدون بو هستند و روی هم نمی چسبد.

درباره ما

با پشتوانه چندین نسل از بزرگان و پیشکسوتان صنعت چاپ و صحافی  و با بکارگیری آخرین تکنولوژی های روز جهان و نیز آخرین متدهای مدیریت تولید وکنترل کیفیت , مجتمع چاپ لیتوگرافی صحافی اندیشه برتر به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت های ارائه دهنده چاپ و خدمات تکمیلی در مرکز شهر اینک با افتخار و مسرت پذیرای تمامی سفارشات چاپی شما عزیزان می باشد. ما مفتخریم بهترین و عالی ترین مشاوره چاپ و صحافی را از تقاضا و سفارش تا تولید محصول نهایی پیش روی شما قرار دهیم.

از اعتماد شما به خود بی نهایت سپاسگزاریم و از این اعتمادو حسن نظر  بالنده ایم.

شبکه های اجتماعی

 

Top