ویژگی های یک چاپخانه مناسب

چاپخانه کجاست؟

چاپخانه مکانی است که در آن ابزارهای مختلف چاپ گردآوری می‌شود. هدف اصلی در این مکان چاپ

بر روی انواع سطوح است. چاپ کاتالوگ، مجله، نشریه، کتاب، بنر و ... از جمله فعالیت‌های چاپخانه‌ها به شمار می‌رود. 

ویژگی‌های چاپخانه مناسب

با توجه به اینکه دستگاه‌های چاپ به عنوان مهمترین  و اصلی ترین جزء یک چاپخانه به شمار می‌روند، لذا توجه به کیفیت و ساختار آنها به عنوان یکی از مهمترین عوامل افزایش راندمان چاپخانه‌ها به شمار می‌رود.

خدمات چاپی که در چاپخانه ها ارائه می شود باید دارای مجموعه‏ای از ویژگی‌ها باشد که تمام آنها مرتبط با انتخاب دستگاه های چاپ است از جمله:

 1-سرعت

سرعت یکی از مهمترین عوامل موفقیت یک چاپخانه مطلوب به شمار می‌رود. دستگاه‌ چاپ هر چقدر سرعت بیشتری داشته باشد، تعداد صفحات بیشتری را چاپ خواهد کرد و موجب جلب رضایت مشتریان میشود. 

2-کیفیت چاپ

3-دقت در چاپ

4-هزینه چاپ

هزینه‌های چاپ در همه چاپخانه‌ها به یک اندازه نیست. این امر از آنجایی ناشی می‌شود که دستگاه‌های مورد استفاده برای چاپ متفاوت است. هزینه دستگاه‌ها بر اساس میزان مصرف جوهر طبقه بندی می‌شود. 
2056
rating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
درباره ما

با پشتوانه چندین نسل از بزرگان و پیشکسوتان صنعت چاپ و صحافی  و با بکارگیری آخرین تکنولوژی های روز جهان و نیز آخرین متدهای مدیریت تولید وکنترل کیفیت , مجتمع چاپ لیتوگرافی صحافی اندیشه برتر به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت های ارائه دهنده چاپ و خدمات تکمیلی در مرکز شهر اینک با افتخار و مسرت پذیرای تمامی سفارشات چاپی شما عزیزان می باشد. ما مفتخریم بهترین و عالی ترین مشاوره چاپ و صحافی را از تقاضا و سفارش تا تولید محصول نهایی پیش روی شما قرار دهیم.

از اعتماد شما به خود بی نهایت سپاسگزاریم و از این اعتمادو حسن نظر  بالنده ایم.

شبکه های اجتماعی
Top
دی ان ان